Jälgi meid

Jalgpall

Klopp uuest mehest: “Ta pole veel samal tasemel kui oma eelmises klubis”

Naby Keita

Liverpooli peatreeneri Jürgen Kloppi sõnul pole suvel meeskonnaga liitunud Naby Keita veel loodetud mänguvormi jõudnud. Sellegi poolest usub ta Keita tulevikupotentsiaali.

Guinea rahvuskoondislane jooksis hooaja kolmel esimesel kohtumisel algrivistuses platsile, kuid tema viimased esitused Liverpooli eest jäävad pühade eelsesse aega. Viimati kuulus ta koosseisu  21 detsembril Wolves´i vastu. Kloppi sõnul on mees alles oma enesekindlust otsimas.

“Kas ta on hetkel sama hea kui RB Leipzigis? Ei, kuid ta on alles kohanemas. Nii need asjad lihtsalt käivad”, andis karismaatiline treener Inglismaa meediale mõista, et ta on tegelikult mehe arenguga rahul.

Liverpool aktiveeris 2017. augustil Keita väljaostuklausli ning soetas mehe 47 millioni Naela eest, tehes sellega Guinealase klubi kõige kallimaks soetatud mängijaks tol ajahetkel. Sõlmitud lepingu järgi liitus mees Liverpooliga, aga alles möödunud suvel.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds