Jälgi meid

Jalgpall

Kas Dortmund hakkas valmistuma Erling Haalandi lahkumiseks? Noore Itaalia koondise ründaja eest pakutakse 45 miljonit

Erling Haalandi seostatakse tugevalt sel aastal Dortmundi Borussiast lahkumisega ja näib, et klubi on hakanud nüüd selleks end ette valmistama. Oma edurivisse tahetakse lisada Sassuolo ründaja Gianluca Scamacca.

La Gazzetta dello Sport kirjutab, et Dortmund on Scamacca ostuks lauale löönud 45 miljonit eurot eesmärgiga osta ta nüüd ära ja jätta 23-aastane ründemees ülejäänud hooajaks veel Sassuolosse laenule.

Eelmisel aastal Itaalia koondises debüteerinud Scamacca on tänavu pärast mitmeid laenuperioode Sassuolo särgis tegemas oma esimest täishooaega. Roomast pärit ründaja on Serie A-s 22 mänguga löönud üheksa väravat, mis itaallastest mängumeeste seas paremuselt kolmas näitaja.

Scamacca lõpetas eelmise hooaja Genoa ridades 26 mänguga kaheksa värava peal ja alles üle-eelmisel hooajal mängis ta veel Serie B-s Ascoli eest.

Talendikat väravakütti seostatakse ka Milano Interiga ja väidetavalt eelistavat Scamacca jätkata karjääri kodumaal, kuid on küsimärgi all, kas Serie A liider suudab Dortmundi pakkumisele samaväärse summaga vastata.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds