Jälgi meid

Jalgpall

Karl Jakob Hein asub Readingus konkureerima eksimusalti ametivennaga ja teda ootavad töised ajad

Arsenalist Inglismaa esiliigasse Readingusse laenule siirdunud Eesti koondise väravavaht Karl Jakob Hein asub aitama Championshipi kõige haavatavama kaitsega meeskonda.

21. tabelireal istuv Reading on koos Peterborough Unitediga lasknud endale kogu liiga peale enim väravaid (51) ja samuti lubatakse enda vastu sooritada selgelt kõige rohkem pealelööke.

Laupäevases 3:4 kaotuses Huddersfield Townile laskis serblase Veljko Paunovici poolt juhendatav meeskond vastastel teha 19 pealelööki ja hooaja keskmine näitaja on 16. Ükski teine meeskond pole enda vastu keskmiselt lubanud isegi 15 pealelööki mängu kohta.

Readingu põhiväravavaht on tänavu olnud 24-aastane põhjaiirlane Luke Southwood, kes alustas hooaega hästi, kui suutis oma esimesest kuuest mängust pooltes seljataguse puhtaks jätta, aga kellel pole sealt edasi õnnestunud ühegi nullimänguni jõuda. Lisaks on ta hakkama saadud mitmete eksimustega.

Väljaanne The Reading Chronicle hindas Southwoodi esitust Huddersfieldi vastu kümnepallisüsteemis hindega neli, lisades: “Väravavahte hinnatakse nende eksimuste järgi ja Southwood tegi suure eksimuse, mis kinkis Huddersfieldile kolmanda värava. Ei ole kahtluski, et ta on väärt esikinda koha hoidmist, aga ta peab suutma vältida eksimusi, neid on viimasel ajal liiga sagedasti tulnud.”

Nooruspõlves Inglismaad esindanud ja 2017. aastal U20 vanuseklassis maailmameistriks tulnud Southwood tõusis postide vahel Readingu põhivalikuks pärast seda, kui viimased kaks hooaega esikindaid kandnud brasiillane Rafael Cabral septembris paariks nädalaks vigastust jäi ravima.

Brasiilia koondisestki läbi käinud Cabral on tänaseks klubist lahkunud ning Heina võib pidada tema otseseks asendajaks. Meie mehel on hea võimalus tõusta esiväravavahiks, kui Southwoodi mänguvorm ei parane.

Readingu järgmine mäng on tuleval laupäeval liiga ühe tugevaima meeskonna Queens Park Rangersi vastu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds