Jälgi meid

Jalgpall

Kaks Crystal Palace`i tähtsat lüli sõlmisid klubiga lepingupikenduse

Ründaja Christian Benteke ja kaitsja James Tomkins kirjutasid eile alla lepingupikendusele klubiga.

Kuigi Benteke pole viimastel hooaegadel klubi eest just eriline väravatemasin olnud, peetakse teda siiski üheks meeskonna oluliseks lüliks ning lepingupikendus on kindlasti klubi asjadega kursis olevale fännile heaks uudiseks. Võimas belglane liitus Palace´ga 2016. aastal ning lõi esimesel hooajal koheselt ka 15 liigaväravat. Huvitaval kombel on ta järgneva kolme jooksul kokku kirja saanud kõigest 4.

James Tomkins on enamuse oma karjäärist veetnud West Hamis (9 hooaega). Samuti 2016. aastal liitus mees, pärast kiiret laenu Derby Countys, Crystal Palace`ga ja on uues klubis tõusnud üheks kandvaks kaitsemängijaks. Sel hooajal mees vigastuse tõttu platsil veel käinud ei ole.

Crystal Palace on alustanud hooaega enda kohta väga hästi. Kaheksa mängu järel asutakse liigatabelis 6. kohal. Homme minnakse päeva viimases kohtumises vastamisi valitseva meistri Manchester Cityga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds