Juventuse peatreener Ronaldost: “Ta on täiesti teisel tasemel”

ronalts

Ajax suutis eile õhtuses 1-1 viigimängus taas endast suuremale konkurendile hambaid näidata.

Kodumeeskond jäi küll 45. minutil Cristiano Ronaldo väravast kaotusseisu, kuid suutis koheselt järgmise poolaja alguses seisu viigistada.

Kaheksandikfinaalis pidi Ajax kodus leppima 1-2 kaotusega Real Madridi vastu, kuid suutis siiski edasi pääseda. Seekord on tulemus, millega võõrsile minna, märksa parem.

Hollandi klubi peatreeneri Erik ten Hagi sõnul polnud 1-1 tulemus just see mida nad lootsid, kuid see on ikkagi parem kui kaotus.

“Eelmisel korral võtsime kodus vastu 1-2 kaotuse nii, et mitte midagi pole kadunud. Meil oli palju häid võimalusi,” ütles mees BBC-le antud intervjuus.

Juventuse peatreener Massimiliano Allegri oli tulemusega rahul ning ülistas eriliselt just värava löönud Ronaldo klassi.

“Ronaldo näitas, et ta on hoopis teisel tasemel kui seda on teised. Tema ajastusele ning liikumistele vastast ei ole ning tema tehnika on kõigist parim. Tulemus on meie jaoks hea, sest saime kirja võõrsil värava ning 1-1 on sellepärast alati parem kui 0-0,” kommenteeris Juventuse loots meeskonda esitlust ning tulevikuväljavaateid.

Teises eile toimunud Meistrite Liiga veerandfinaalis alistas Barcelona 1-0 kodus mänginud Manchester Unitedi.