Juventus alistas kindlalt Cagliari, Klavan kinkis Ronaldole värava

Itaalia jalgpalli kõrgliigas läksid vastamisi Juventus ja Cagliari. Külalismeeskond pidas vastu esimese poolaja, teisel poolajal läks Juventus oma teed ning lõi neli vastuseta väravat.

Esimene värav sündis 49. minutil. Ragnar Klavan andis oma keskkaitsepaarilise väga riskantse söödu, mille võttis Ronaldo vahelt ja pääses väravavahiga silmitsi ning ei eksinud. Teise värava lõi Ronaldo 69. minutil, kui realiseeris Dybala teenitud penalti.

80. minutil skooris Higuain, kes jooksis kinni Ronaldo liini taha antud söödu ning lõi paremasse alla nurka ära. Vaid minut hiljem lõi oma kolmanda värava Ronaldo, kui Juventuse kontrarünnaku külmavereliselt realiseeris.

Cagliari oli auväravale väga lähedal, kuid seekord ragisesid veel postid ja latid ning nii tuli leppida 0:4 kaotusega.

Juventus jätkab tabeli liidrina, üks mäng vähem peetud Interil on võimalus voor lõpetada samal pulgal. Cagliari jätkab kuuendal kohal.