Jälgi meid

Jalgpall

Jürgen Klopp`i sõnul võib hooaja esimene kaotus Inglismaa Kõrgliigas neile hästi mõjuda

jürgen klopp

Liverpool kaotas eile võõrsil 0-3 Watfordile ning sellega sai meeskonna rekordiline kaotuseta seeria Iglismaa Kõrgliigas läbi. Klubi peatreeneri Jürgen Klopp`i sõnul võib see meeskonnale hoopistükkis positiivsena mõjuda.

“Kõige olulisem on siinkohal soovida õnne Watfordile. Nad olid paremaks meeskonnaks. Oli ju ilmselge, et mingil hetkel me mõne mängu ka kaotame. Me ei loonud piisavalt võimalusi ning see meile saatuslikuks saigi. Mõnes mõttes võib kaotus heagi olla, sest see võtab meestelt rekordite purustamisega kaasneva pineg maha,” ütles sakslane mängujärgsel intervjuul.

Kui mehe käest küsiti, et kas ta on ka pettunud, et ei suutnud korrata Arsenali saavutust 2004. aastal – võita liiga ilma ühegi kaotuseta, ütles viimane, et see teda väga ei huvita:

“See mulle väga korda ei lähe, sest arvan et rekordeid ei purustata mitte nende peale mõeldes, vaid olles igal sammul 100% keskendunud.”

Eilse kaotusega lõppes Liverpooli 44-mänguline kaotuseta ning 18 kohtumise pikkune järjestikkune võitude seeria Inglismaa Kõrgliigas.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 30 seconds