Jälgi meid

Jalgpall

Jürgen Klopp: normaalsel hooajal oleksime Manchester Cityle lähemal

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp tõdes, et kui hooaeg 2020-2021 oleks “normaalne hooaeg”, siis oleksid nad tabelis Manchester Cityle palju lähemal.

Paljud Liverpooli põhikoosseisu mängijad on olnud pikalt vigastatud. Eriti rabe on seis kaitseliinis, kus Van Dijk, Joe Gomez ja Joel Matip võivad eemale jääda hooaja lõpuni.

Valitsev meister asub hetkel kuuendal kohal ning jääb Manchester Cityst maha juba 16 punktiga.

“Me ei ole kunagi mõelnud, et kuidas suudame City staatuse üle võtta või kuidas saame parimaks meeskonnaks Inglismaa jalgpallis. Me lihtsalt oleme tahtnud olla parim versioon meist endist. Peame seda jälle muutma. Kui sellest piisab, siis sellest piisab. Kui teine meeskond on parem, siis on. Sport on juba selline.”

“Parim versioon meist endist – see on see, mida saame teha ja peame selle suunas pürgima. Selle jaoks vajame ka natukene õnne. Rohkem õnne vigastuste vältimisega ja oleksime juba rohkem mängus sees.”

“Me kõik nõustume, ja ma olen kindel, et ka Guardialo nõustub sellega, et normaalsel hooajal mõlema meeskonna jaoks ei oleks me neist hetkel 16 punkti maas. Aga me oleme. Nii lihtsalt on. Me aktsepteerime seda. Tänavune hooaeg ei ole enam, et kui lähedale me Cityle jõuame, vaid kui kõrgele suudame veel tõusta.”

Enne 25. mänguvooru lahutab teist positsiooni ja Liverpooli kuuendat positsiooni vaid kuus punkti.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds