Jälgi meid

Jalgpall

Jürgen Klopp nende vastu määratud penaltist: “Ilmselgelt vale otsus”

Jürgen Klopp oli, pärast seda kui Liverpooli kahjuks eilses Meistrite Liiga mängus Napoli vastu 82. minutil penalti määrati, pehmelt öeldes rahulolematu .

Jose Callejon kukkus karistusalas, pärast Andrew Robertsoni minimaalset puudet pikali, mille peale mängu peakohtunik penalti määras ning mis jäi ka pärast VARi otsust jõusse.

Penalti vormistas kindlalt väravaks Dies Mertens ning mängu üleminutitel tegi eelmise Meistrite Liiga hooaja komeet Fernando Llorente kohtumise lõppseisuks 2-0.

“Muidugi ei tulnud see meile kasuks ning pärast seda kui olen selle nüüd üle vaadanud, siis olen jätkuvalt seisukohale, et tegemist ei ole penaltiga,” oli Klopp ilmselgelt kohtunike otsusest frustreeritud.

Lisaks sellele polnud sakslane rahul ka oma meeskonna ründetegevusega.

“Võisime küll mängu kontrollida, kuid meil ei õnnestunud piisavalt võimalusi luua. Viimane puude on nii või naa kõige raskemaks puuteks ning kui sa oled selle sooritamise ajal vales positsioonis, siis on see veelgi keerulisem,” ütles Klopp mängujärgses intervjuus meediale.

Liverpooli järgmiseks vastaseks Meistrite Liigas on FC Red Bull Salzburg, keda võõrustatakse Anfieldil 2. oktoobril.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds