Jota värav aitas Liverpooli võõrsil Wolverhamptoni vastu raske võiduni

Inglismaa kõrgliigas võitis Liverpool 1:0 Wolverhamptoni. Ainsa värava lõi endise koduklubi vastu Diogo Jota.

Esimene poolaeg kohtumises kulges väga võrdselt. Mõlemal meeskonnal oli mitu head võimalust skoorimiseks. Paremini kasutas oma võimalusi ära Liverpool, kes esimese poolaja lisaminutitel asus Diogo Jota väravast kohtumist 1:0 juhtima. Värav sündis olukorras, kus Liverpool võitis keskväljal palli ja liigutas läbi kiirete söötudega palli läbi Salahi ja Mane lõpuks Jotani.

Teisel poolajal otsis Wolverhampton aktiivselt viigiväravat, kuid Liverpooli kaitse pidas vastu.

Palju kõneainet pakkus kohtumise lõpp. Nimelt põrkasid Liverpooli kontrarünnaku ajal omavahel kokku üks Wolverhamptoni kaitsjatest ja väravavaht Rui Patricio. Väravavaht kaotas hetkeks teadvuse ning teda tohterdati ligi veerand tundi. Klubi on teatanud, et praeguseks on mehega siiski kõik korras-

Liverpool tõusis tänu võidule tabelis kuuendaks, esinelik jääb 5 punkti kaugusele.