Jälgi meid

Jalgpall

Jose Mourinho jahib Danny Ingsi, Sancho jätkab suure tõenäosusega Dortmundis

Uus nädal ning seega on aeg vaadata üle viimased arengud mängijateturul.

Jose Mourinho sõnas enne kohtumist Evertoniga, et ta soovib kuu aja jooksul meeskonda tuua veel ühe ründaja. Peale 0:1 kaotust Evertoni vastu, on selge, et seda tuleb teha võimalikult kiiresti.

Harry Kane lõpetas eelmise hooaja viie väravaga kolmes kohtumises, kuid pühapäevases kohtumises Evertoni vastu sai vaid kaks pallipuudet vastase karistusalas. Kane vajab abi, et olla ka ise ohtlikum.

Football Londoni andmetel on Tottenham pilgud pööranud Danny Ingsi poole. 28-aastane Inglismaa koondislane lõi eelmisel hooajal 22 väravat. Eksperdid on hinnangul, et diil saab juhtuma vaid siis, kui Tottenham laob lauale suure rahapaki.

Suve üks suuremaid üleminekusaagasid Dortmundi ja Manchester Unitedi vahel on saamas kurba lõppu. Telegraphi andmetel on Manchester United praeguseks Jadon Sancho osas alla andnud, sest Dortmundi nõudmised on liiga kõrged.

Inglise klubi vaatab erinevate allikate sõnul hoopis Ivan Perisici ja Douglas Costa suunas. Viimane on Juventuse poolt panud müüki ning ka varasemalt seostatud Manchester Unitediga ehk brasiillase Inglismaale kolimine ei oleks üldsegi võimatu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds