Jälgi meid

Jalgpall

Jose Mourinho avaldas miks ta Manchester Unitedi peatreenerina kogu aja 5-tärni hotellis elas

jose mourinho

Praegune Tottenham Hotspuri ning endine Manchester Unitedi peatreener avaldas hiljuti meediale, miks ta oma eelmisel töökohal olles, luksuslikus Lowry hotellis elas.

Täna õhtul aset leidva kohtumisele eelnevas intervjuus andis portugallane aru, miks ta Unitedis olles niiviisi tegutses.

“Oleksin olnud väga õnnetu kui oleksin pidanud üksinda kodus olema. Oleksin pidanud koristama, kuid ma ei taha seda teha. Oleksin pidanud triikima, kuid ma ei oska seda. Ka söögi tegemisega on minu võimalused üpriski piiratud, sest ainuke asi millega hakkama saan on praemuna ning friikartulid,” ütles 56-aastane peatreener Sky Sportsile.

“Elasin väga mõnusas toas. Tegemist ei olnud traditsiooniliselt ühe hotellitoaga, vaid see oli suurem ning kogu aja minu käsutuses. Ma ei pidanud sealt vahepeal välja kolima ning võisin kõik oma asjad sinna jääta.”

Mourinho, kes aasta eest Punaste Kuradite eesotsast vallandati kohtub tänaõhtuses mängus Old Traffordil oma endise koduklubiga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds