Jesse Lingard rikkus spordifänni poolt 11 kuud tagasi asetatud panuse hooaja viimase pallipuutega

Üks Liverpooli fänn vaatas eilset Leicester City ja Manchester Unitedi vahelist kohtumist erilise huviga. Lõpuvile kõlades tundis mees ennast kindlasti pettununa, sest 11 kuud ootamist sai õnnetu lõpu sõna otseses mõttes viimasel hetkel.

Nimelt asetas Antony Johnson enne hooaega panuse valikule, et Jesse Lingard ei löö sel hooajal ühtegi väravat ega anna ka resultatiivset söötu Premier League´s. Valiku koefitsitendiks 41.00.

Jesse Lingardist saigi hooaja jooksul täielik pingipoiss ning ainsad õnnestumised tulid Euroopa Liigas ja FA Cup´s, kus inglane sai kokku oma nimele kaks väravat. Premier League´s vaatasid kuni hooaja viimase kohtumiseni Lingardi statistikareal vastu vaid ümmargused nullid.

Antony Johnsoni Twitteri postitus 2 kohtumist enne hooaja lõppu.

Viimases kohtumises sekkus Lingard mängu 77. minutil ning kohtumise seitsmendal üleminutil lõi tänu Kasper Schmeicheli rängale eksimusele tabloole seisuks 2:0. Ehk Lingard lõi oma Premier League´i hooaja esimese värava enda viimase pallipuutega ning nii kaotas ka Liverpooli fänni asetatud panus.

Peale kohtumist võttis kihlveokontor mehega ühendust ja nad otsustasid hea panuse eest siiski Antonyile võiduka rahasumma välja maksta. Inglane ei olnud nõus seda raha vastu võtma ning annetas kogu summa heategevuseks.

Peale antud panuse tähelepanu meedias on selgunud, et Antony ei olnud sugugi ainus fänn, kes taolise spordipanuse enne hooaega valis ning leidus ka julgemaid panustajaid, kes kaotasid tänu viimase minuti väravale veelgi suuremaid summasid.