Jälgi meid

Jalgpall

James Milner avaldas mängija, kelle vastu mängimine on tema jaoks kõige raskem

Liverpooli keskvälja töörügaja James Milner avaldas ühe mängija, kelle vastu on tal kõige ebamugavam mängida – ja see ei ole Lionel Messi!

33-aastane mängumees tegi oma Premier League´i debüüdi 17 aastat tagasi. Kokku on inglane jooksnud platsile 524-s Inglise kõrgliiga kohtumises.

Esindades Leedsi, Aston Villa, Newcastle Unitedi, Manchester City ja Liverpooli värve on Milner läinud vastamisi väga osavate mängumeestega, kuid kõige ebamugavaks vastaseks on nendest kõigist olnud Milneri jaoks Crystal Palace´i mängumees Wilfried Zaha.

“Ma olen kaks korda väljakult ära saadetud, kui ma olen pidanud Zaha vastu mängima. Ta on talent, täiesti ettearvamatu mängija.” ütles Milner The Guardianile.

“Näete, kui keeruline on temaga hakkama saada, kui jälgite tema mängu. Ja kui sa veel tema vastu pead mängima, siis on see väljakutsuv ja raske ülesanne.”

James Milner võib uhkusega mainida, et vähemalt üks jalgpalli legend on ka just tema valinud kõige raskemaks vastaseks. Nimelt avaldas endine Prantsusmaa koondise ja Manchester Unitedi pallur Patrice Erva, et karjääri raskeimad lahingud olid just James Milneri vastu.

 

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds