Jälgi meid

Jalgpall

Ivan Perisic esitas Interile avalduse lahkumiseks

Ivan Perisic

Ivan Perisic andis Milano Interile ametlikult mõista, et soovib klubist lahkuda. Otsus tuli pärast seda kui juhtkond oli tagasi lükanud Arsenali pakkumise mehe laenuks kuni suveni.

Interi tegevjuht avaldas Sky Italyle antud intervjuus, et läinud suvel Horvaatia jalgpallikoondisega MM-il teisele kohale tulnud mees, andis oma soovist klubi vahetada tead, kuid ühte pakkumist veel tulnud ei ole.

“Oleme valmis Perisici eest pakkumisi kõne alla võtma. Ta tahab lahkuda ning me peame tema soove rahuldama, kuid samas tema väärtust alla hindamata”.

Sky Italy andmetel soovis Arsenal kõigepealt meest endale pooleks aastaks laenata koos 34,5 miljoni Naelase ostuvõimalusega pärast lepingu lõppemist. Milano Inter eelistaks, aga meest koheselt rahaks teha.

Arsenali peatreener Unai Emery on, aga juba öelnud, et klubil pole käesoleval üleminekuaknal ostudeks raha ning uusi mängijaid oleks võimalik klubisse tuua vaid laenulepingu alusel.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds