Jälgi meid

Jalgpall

Inglismaa kaotas esimese valikmängu viimase 10 aasta jooksul

Inglismaa jalgpallimeeskond vandus eile üllatuslikult 1-2 alla Tšehhile, mis märkis esimese uskumatut kaotusteta jada lõppu suurturniiride valikmängudes. Viimane kaotus, mis valikmängudes saadi jääb aastasse 2009 kui alistuti Ukrainale.

Inglased alustasid kohtumist hästi ning läksid juba 5. minutil Raheem Sterlingu teenitud ning Harry Kane realiseeritud penaltist 1-0 ette. Võõrustajad ei lasknud neil eduseisi eriti kaua nautida, sest kõigest 4 minutit hiljem viigistas mänguseisu Jakub Brabec väravast,

Järgmist tabamust pidi kaua ootama, sest mängu viimane, mis Tšehhid lõplikult juhtima viis löödi alles 85. minutil. Seekord oli tabamuse autoriks 30-aastane Zdenek Ondrasek, kes tegi käesolevas mängus ka oma debüüdi rahvuskoondise eest.

Inglased ja Tšehhid istuvad nüüd alagrupi tabelis võrdsel positsioonil. Tõsi – inglaste väravate vahe on lausa 12 tabamuse võrra parem ning Tšehhil on üks mäng enam peetud.

A-alagrupp

Meeskond Mänge Punkte VV
Inglismaa 5 12 +14
Tšehhi 6 12 +2
Kosovo 5 8 0
Montenegro 6 3 -10
Bulgaaria 6 3 -6

 

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds