Inglismaa ei jätnud Bulgaariale võimalusepoegagi

Inglismaa kaotas nädalavahetusel oma esimese suurturniiri kvalifikatsiooniturniiri mängu viimase 10 aasta jooksul Tšehhile 1-2. Tundub, et vigadest on õpitud ning järgmine vastane, Bulgaaria tambiti mutta lausa 6-0. Kusjuures juba poolajaks oldi võõrustajate väravavõrku sahistatud neljal korral.

Mängu mingi juhtima 7. minutil Marcus Rashfordi tabamusest. Sellele järgnesid 20. ning 32. minuti väravad Ross Barkleylt ning esimesele poolajale pani pitseri Raheem Sterlingu lisaminutite tabamus.

69. minuil jätkas Sterling sealt, kus eelmisel poolajal lõpetas ning skooris korra veel. Lõppseisu vormistas Inglismaa meeskonna kapten Harry Kane 85. mänguminutil.

Väravaid polnud ainukesed, millega inglaste ülemvõim avaldus. Palli hoiti 71,6% vastaste 28,4% vastu, pealelööke tehti 20 (13 väravale) samal ajal kui bulgaarlased said kirja kõigest 4 (2 väravale).

Kohtumist jäid varjutama võõrustajate fännide rassistlikud hõiked külaliste pihta, millele tõenäoliselt järgneb UEFA poolne karistus vastavale alaliidule.