Inglismaa alustas MM-i kindla võiduga

Inglismaa jalgpallikoondis alustas MM-i kindla võiduga, kui tulemusega 6:2 alistati Iraan.

Kohtumise saatus otsustati ära juba avapoolajal, mille Inglismaa võitis 3:0. Väravad said kirja Bellingam, Saka ja Sterling. Lisaks sellele tabas korra latti Maguire.

Seejuures oli Iraan sunnitud juba kohtumise algusjärgus välja vahetama esiväravavaht Hosseini, kes põrkas õnnetult kokku kaitsemängijaga.

Teine poolaeg jätkus Inglismaa domineerimisel. Mängu neljanda ja enda teise värava lõi 62. mänguminutil inglaste poolelt Saka. Minutid hiljem sai ka Iraan oma auvärava kirja, kui Porto ründaja Taremi lajatas korraliku kuuli Pickfordi selja taha.

Inglaste lõppskoori vormistasid vahetusest sekkunud Marcus Rashfordi ja Jack Grealishi väravad vastavalt 71. ja 90. mänguminutil.

Mängu lõppskoori vormistas aga Mehdi Taremi, kes vormistas kümnendal lisaminutil penalti.

Inglased lähevad järgmises kohtumises vastamisi USA-ga ja Iraan omakorda Walesiga.