Jälgi meid

Jalgpall

Hispaania meedia: Barcelona soovib osta Tottenhami ründajat, kuid selleks meheks ei ole Harry Kane

Fernando Llorente

Hispaania väljaanne Mundo Deportivo väidab, et Barcelona on otsimas Luis Suareze kõrvale meest, kes teda vigastuse korral asendada võiks.

Kui eelnevatel üleminekuakende jooksul on pidevalt räägitud Hispaania suurklubide huvist Harry Kane vastu, siis nüüd on Barcelona pilgid pööratud hoopiski Fernando Llorente poole. 34-aastane Llorente oli pikalt “pildilt väljas”, kuid tutvustas ennast taas jalgpallimaailmale oma väravaga Manchester City vastu Meistrite Liiga veerandinaalis.

Lisaks temale olevat Barcelona ostunimekirjas ka näiteks Cristhian Stuani, Maxi Gomez ning Wissam Ben-Yedder. Selge on see, et kõiki neid mehi ei soovita, vaid nende hulgast otsitaksegi kedagi, kes Suareze puudumisel suudaks mänge ära otsustada.

Teadaolevalt on Llorente ka Barcelona peatreeneri Ernesto Valverde heaks sõbraks. Mehed töötasid koos Athletic Bilbaos. Fernando Llorente leping Tottenhamiga lõpeb käesoleval suvel.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds