Hispaania kõrgliigas vahetus liider

Hispaania kõrgliigas võidutses kolmapäeva õhtul Real Madrid ning tõusis vähemalt ajutiseks tabeli esimeseks meeskonnaks.

Zinedine Zidane hoolealused alistasid tulemusega 3:0 Cadizi. Kahel korral skooris Karim Benzema ning korra oli täpne Odriozola.

Esimene värav sündis 30. minutil penaltist. Kolm minutit hiljem skooris Benzema söödust Odriozola ja veel seitse minutit hiljem skooris uuesti Benzema. Tasub märkida, et Real Madrid tegi kohtumise jooksul raamidesse neli pealelööki ning nendest kolm maandusid väravas.

Real Madrid tõusis tänu võidule ka vähemalt ajutiseks tabeli esimeseks meeskonnaks. Atletico Madrid mängib neljapäeva õhtul Huescaga ja vähemalt viigi korral tõustaks taas esimesele positsioonile. Head võimalused tiitliheitlusesse sekkuda on ka Barcelonal, kes jääb maha viie punktiga, kuid on pidanud kaks kohtumist vähem.