Jälgi meid

Jalgpall

Hispaania koondise peatreener tahaks Pep Guardiolale teatepulga üle anda

Hispaania jalgpallikoondist juhendav Luis Enrique tunnistas, et näeks hea meelega meeskonna juures oma mantlipärijana Manchester City peatreenerit Pep Guardiolat.

Guardiola vihjas hiljuti, et ei kavatse oma 2023. aastani kehtivat lepingut Cityga pikendada ning tema järgmiseks ambitsiooniks on mõne rahvuskoondise juhendamine. Enrique sõnul sobiks tema endisele tiimikaaslasele Hispaania väga hästi.

“Mulle meeldib see mõte väga, tahaksin, et ta oleks Hispaania treener,” ütles Enrique pressikonverentsil enne kolmapäevast MM-valikmängu Kosovoga. “See oleks ideaalne!”

“Mulle meeldiks väga näha, kuidas ta meie rahvuskoondisele oma jälje jätab.”

“Arvan, et Hispaanial ei saaks olla paremat treenerit.”

Enrique pole La Roja jaoks ka just halb valik olnud. Kahe erineva perioodi peale on ta koondisega 29 mängu jooksul jõudnud 15 võiduni ja saanud vaid neli kaotust.

Guardiola ja Enrique on nii mängijate kui treeneritena olnud koos Barcelona ridades ning nad olid koondisekaaslased 1994. aasta maailmameistrivõistlustel. Samuti võitsid mõlemad Hispaaniaga 1992. aastal olümpiakulla.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds