Jälgi meid

Jalgpall

Hispaania ajaleht teab põhjust miks Neymar ei liitunud Real Madridiga

neymar psg 2019

Eelmise suve tõenäoliselt kõige kuumemaks kõlakaks oli Neymar ning tema võimalik liitumine kas Barcelona või Madridi Realiga. Üleminekut siiski teoks ei saanud ning paljudele üllatavalt jäi mees PSG-sse.

Just taasliitumine Barcelonaga olla brasiillase esimeseks valikuks, kuid kui sai ilmsiks, et mehe endine koduklubi ei suuda PSG-le rahuldavat pakkumist teha, suundusid kõigi pilgid just teise Hispaania gigandi poole ning üldiseks arusaamaks sai tõsiasi, et viimane selle tehingu ka lukku paneb. Üllatuslikult ei juhtunud ka seda ning nüüd on Hispaania väljaanne Marca tulnud välja põhjusega, miks see reaalsuseks ei saanud.

Nimelt ei suutnud Real Madrid oma suure palgaga mängijaid – Gareth Bale`i ning James Rodriguez`t rahaks teha. Tulenevalt selles oleks Nemari soetamine olnud Madridi klubile rahaliselt väga keerukas ning oleks pea võimatu langeda sellega UEFA Financial Fair Play põhimõtte raames reeglite piiresse.

Kuigi Pariisi klubi oli Neymari mingil hetkel juba täielikult enda ridadest maha kandnud, siis on mees siiski käesoleva hooaja plaanidesse kaasatud ning on suutnud 6 Ligue 1 mänguga ka 6 väravat ära lüüa.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds