Jälgi meid

Jalgpall

Harry Redknapp: Manchester United on sunnitud Gareth Bale´i soetama

Endinte Tottenham Hotspuri peatreener Harry Redknapp andis Daily Mirrorile antud intervjuus mõista, et tema arvates ei jää Manchester Unitedil muud üle kui Gareth Bale klubisse tuua.

“Ükskõik, kes teda endale ka ei saaks, saab endale ühe väga hea mängija. Ta võib üksinda mängukäiku ümber pöörata. Inglismaal ei ole klubi, kes tema endale soetamisest suurt kasu ei saaks,” jätkus 72-aastasel endisel jalgpallitreeneril uelslase kohta vaid kiidusõnu.

“Vahet pole kas tegemist on Tottenhami, Manchester Unitedi või ükskõik kelle muuga Bale tõstab ükskõik millise klubi taset,” on Redknapp kindel, et Gareth Bale`il on siiani see miski, mis temast  6 aastat tagasi maailma parima jalgpalluri tegi.

Real Madridi peatreener Zinedine Zidane on üpriski üheselt mõistetavalt väitnud, et 29-aastasel mängumehel tema klubis kohta ei ole. Bale, kes hetkel Hispaanias 17 miljoni Euro suurust aastapalka teenib, on väidetavalt öelnud, et vajadusel võib ta järele jäänud 3 aastat oma lepingus lihtsalt niisama ära “tiksuda” ning golfi mängida.

Kas ta seda ka tõsiselt mõtleb, selgub suvel, kuid fakt on, et kui mees soovib klubi vahetada, peab ta tõenäoliselt oma palgas märkimisväärseid järeleandmisi tegema.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds