Jälgi meid

Jalgpall

Harry Kane’il on võimalus teha eriline jõulurekord

Teine jõulupüha on Inglismaa jalgpallis eriline päev ja loomulikult peetakse selle arvestuses ka rekordeid. Üks neist võib kukkuda pühapäevases Tottenhami ja Crystal Palace’i mängus.

Harry Kane hoiab juba Premier League’i rekordit viies järjestikuses 26. detsembril peetud kohtumises värava löömisega ja tal on kaks tabamust puudu tõusmaks selle päeva arvestuses liiga kõigi aegade parimaks väravakütiks.

Kane on oma karjääri jooksul teisel jõulupühal löönud kaheksa väravat ning tippmarki omab üheksa tabamusega Robbie Fowler.

Seejuures väärib märkimist, et teine inglasest ründetuus Jamie Vardy pole mitte kunagi 26. detsembril väravani jõudnud. Tema, Sergio Agüero ja Les Ferdinand on ainsad Premier League’i 100 värava klubi mehed, kes sel päeval ühtegi kolli kirja pole saanud.

Liiga ajaloo kõige edukaim väravakütt Alan Shearer on sarnaselt Kane’ile teisel jõulupühal löönud kaheksa väravat. Küll kuulub temale aga rekord terve pühadeperioodi peale, mille sisse loetakse ajavahemik 26. detsember kuni 4. jaanuar.

Shearer tegi oma karjääri jooksul 23 pühadeväravat. Kane’il on Palace’i vastu ka selles arvestuses võimalik Fowlerist mööda tõusta. Ta jagab hetkel 17 tabamusega 3. kohta, Fowler on 18-ga teine.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds