Harry Kane pärast Saksamaa alistamist: iga meeskond teab, et oleme ohtlikud

Inglismaa jalgpallikoondis suutis teisipäeval pärast 55-aastast vaheaega Saksamaa mõne suurturniiri väljakukkumismängus alistada ja pärast seda ollakse äksi täis.

Inglased teenisid 2:0 võidu, kui teisel poolajal Raheem Sterling oma turniiri kolmanda väravani jõudis ja Harry Kane samuti punni lõpuks pealt sai. Tal on nüüd suurturniiridel inglaste eest löödud seitse väravat, millest rohkem suutnud vaid Alan Shearer (9) ja Gary Lineker (10).

“Iga meeskond vaatab meid ja teab, et oleme ohtlikud,” teatas Kane enesekindlalt pärast mängu.

“Loodetavasti naaseme Wembleyle poolfinaaliks ja finaaliks.”

Seni kogu turniiri oma pühamus mängida saanud Inglismaad ootab ees veerandfinaal Roomas Ukraina vastu.

Kane läheb laupäevasele mängule peale olles Gareth Southgate’i juhendamisel löönud 30 väravat. Vaid Lineker (35) on Inglismaa koondise eest ühe peatreeneri (Sir Bobby Robson) all rohkem suutnud.

Inglismaa tõusis alles teiseks meeskonnaks, kes mõnda EM-finaalturniiri nelja järjestikuse nullimänguga alustanud. Kõikide suurturniiride peale õnnestus see inglastel viimati võiduka 1966. aasta MM-i ajal.