Jälgi meid

Jalgpall

Gonzalo Higuain tõrjub karjääri lõpetamise jutte

Argentina jalgpallikoondise üks kõigi aegade parimatest väravaküttidest Gonzalo Higuain eitab kavatsust lõpetada selle aastaga oma karjäär, ehkki tema isa just seda on väitnud.

Jutud Higuaini lõpetamisest läksid hoogsalt liikvele pärast ühte intervjuud, mille tema isa Jorge andis.

“Ma ei näe teda Argentinasse naasmas. Ta lõpetab selle aastaga mängimise ära. Vähemalt nii ta mulle ütles – et lõpetab karjääri,” jutustas vanem Higuain, kes ise samuti omal ajal profijalgpallur oli.

Noorema Higuaini sõnul olevat tegu lihtsalt mingisuguse omavahelise arusaamatusega.

“Ta sai minut valesti aru. Ma pole temaga kordagi karjääri lõpetamisest rääkinud, ta väljendas end halvasti,” kommenteeris 34-aastane ründaja oma lõpetamise jutte.

“See võib juhtuda, aga sellel pole reaalsusega hetkel mingit pistmist. Olen keskendunud klubi tegemistele ja oma lepingu täitmisele.”

Higuain, kellest Argentina koondises vaid viis mängijat rohkem väravaid löönud, peab täitma ära Miami Interiga sõlmitud lepingu, mis kehtib värskelt alanud uue MLS-i hooaja lõpuni.

Erinevates Euroopa tippliigades üle 200 värava löönud ründeäss mängib Ameerikas alates 2020. aastast. Kõige paremini ei ole seal Higuainil just asjad edenenud, kui ta on 44 mänguga jäänud 15 värava peale.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds