Gonzalo Higuain eksis uue klubi eest penaltil ning debüüt osutus õudusunenäoks

Gonzalo Higuain lootis kindlasti teistsugust debüüti Inter Miami eest, kui tegelikult välja kukkus. Märksõnadeks eksimus penaltil, rüselus vastasmängijatega ja kindel kaotus.

David Beckami klubi Inter Miami läks vastamisi Philadelphia Unioniga. Algkoosseisus alustanud Higuain tabas 20-ndal mänguminutil posti ning tundus, et Argentina koondislase värav on vaid aja küsimus.

Siiski hakkasid skoorima hoopis Philadelphia klubi mängijad ning Inter Miami oli 70-ndaks minutiks juba 0:2 kaotusseisus. Kümmekond minutit enne kohtumise lõppu oli Higuainil võimalus kaotusseisu penaltiga vähendada, kuid kogenud mängumees lõi palli väravast üle. Seejärel sattus kergesse rüselusse vastasmeeskonna mängijatega, kes juubeldasid endise Juventuse mängija eksimuse üle.

Kõige tipuks lõi Philadlelphia ühe värava veel ning võitis kohtumise 3:0.

Inter Miami on 14 vooruga kogunud 3 võitu ning idakonverentsis asutakse eelviimasel kohal.