Jälgi meid

Jalgpall

Gareth Bale tunnistas, et mängib läbi viha

gareth bale wales

Gareth Bale tunnistas hiljutises intervjuus, et mängib läbi viha, pärast seda kui Real Madridi peatreener Zinedine Zidane üritas teda meeskonnast jõuga välja suruda. Mehe enda sõnul see tema vormi, aga ei mõjuta.

30-aastasele uelslasele öeldi suvel, et ta võib klubist lahkuda, sest meeskonna plaanidesse ta ei kuulu. Sellegipoolest on ta suutnud end tagasi põhikoosseisu murda, sest teadaolevalt tema üleminek Hiina klubisse Jiangsu Suningi kukkus läbi.

Bale jookseb tõenäoliselt täna UEFA Euroopa Meistrivõistluse valikmängus Slovakkia vastu platsile ning andis mängueelses intervjuus mõista, et tunneb ennast oma tuleviku pärast ebakindlalt.

“Mängin läbi erinevate emotsioonide. Viha kuulub iseenesest nende hulka, kuid mind ei vaeva mitte miski, mille peaksin peast välja saama. Proovin anda oma parima nii rahvusmeeskonna kui klubi eest mängides,” ütles uelslane meediale.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds