Jälgi meid

Jalgpall

Gareth Bale soovib Madridi Realist esimesel võimalusel lahkuda

Hispaania väljaanne AS kirjutab, et Gareth Bale`il on saanud villand, kuidas teda koduklubis on koheldud ning soovib nüüd sealt järgmisel suvel kindlasti lahkuda.

Kuigi meest seostati juba läinud suvel klubivahetusega, siis uelslane ise oli see, kes sinna jääda soovis. Tulenevalt sellest, et tema eest sobivaid pakkumisi ei tehtudj jäi ta hoolimata faktist, et Zidane avalikult oli teatanud, et ründaja müüakse esimsel võimalusel maha, klubisse.

Real Madridi peatreener oli ise see, kes pidi oma sõnu sööma ning nähes, et Bale kuhugi lahkumas pole, lülitas ta uuesti ründaja põhikoosseisu. Bale tegi kaasa enamike 10. esimesest kohtumisest, kuid jäeti siis üllatuslikult Meistrite Liiga vastasseisust Club Brüggega välja. Väidetavalt ei kaasnenud sellega ka mitte ühtegi põhjendust.

Just viimane intsident ongi põhjuseks, miks uelslasel nüüd Hispaania meedia väitel kops üle maksa on läinud ning sealt ise viimaks lahkuda soovib.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds