Gareth Bale lõi kaks ning Tottenham võitis Burnleyt nelja väravaga

Inglismaa kõrgliigas alistas Tottenham Hotspur tulemusega 4:0 Burnley. Kaks väravat lõi algkooseisus alustanud Gareth Bale.

Endine Real Madridi staar Gareth Bale vajas skoorimiseks vaid kahte minutit. Kümmekond minutit hiljem andis Bale resultatiivse söödu Harry Kane väravale. Esimese poolaja lõppskoori vormistas Lucas, kes skooris 31. minutil.

Teisel poolaja alguses lõi oma teise värava Gareth Bale ning viis Tottenhami juba 4:0 juhtima. Jose Mourinho meeskonnal oli veel mitmeid võimalusi skoorimiseks, kuid rohkem väravaid kohtumises ei löödud. Lõppskoor 4:0 Tottenhamile.

Gareth Bale on nüüd viimase nelja kohtumisega kõikide liigade peale löönud Tottenhami eest neli väravat.

Kodumeeskond tõusis tänu võidule kaheksandale positsioonile, Burnley jätkab 15. meeskonnana.