Jälgi meid

Jalgpall

Frankfurdi Eintracht võitis UEFA Europa liiga

Eintracht Frankfurt

Frankfurdi Eintracht krooniti Sevillas Estadio Ramon Sanchez Pizjuani staadionil UEFA Europa liiga meistriks pärast Glasgow Rangersi alistamist penaltiseerias.

Normaal- ja lisaajal võistkonnad võitjat välja selgitada ei suutnud. Joe Aribo viis 57. minutilt šotlased juhtima, kuid 12 minutit hiljem Rafael Borre viigistas. Mõlemad võistkonnad üritasid normaalaja lõpus mängu enda kasuks pöörata, kuid ebaõnnestunult ja lisaajal juba mõlema võistkonna jõud rauges. Üks põhjus selleks oli kindlasti ka üle 30 kraadine ilm.

Penalitseerias sai otustavaks vahetusest sekkunud Aaron Ramsey eksimus, kui sakslaste väravavaht ta ürituse tõrjus. Järgnenud Eintrachti penalti realiseeris Rafael Borre edukalt ja tagas sellega võidu saksa klubile.

Europa liiga võit on Eintrachti fännidele kindlasti suureks palsamiks hingele kesise liigahooaja eest, sest lisaks karika võitmisele tagati võiduga ka pääse järgmise aasta Meistrite liigasse.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds