Jälgi meid

Jalgpall

Franck Ribery FIFA 20 nägu tehakse pärast mehe kaebust korda

Ribery

Franck Ribery nägu populaarses arvutimängus FIFA 20 tehakse pärast mehe kaebust mängutootjale korda.

Nimelt olevat ürantslane hiljuti oma pojaga hakanud jutu all olevat mängu mängima ning enesele üllatusele avastas ta, et tema nime alt vaatab vastu üpriski tundmatu mees. Selle peale tegi Ribery twitterisse sarkastilise postituse mängutootja EA Sports aadressil, mis nagu nüüdseks on selgunud ettevõtte poolt ka üles korjati ning mees saab järgmise uuenduse käigus “uue näo”.

Lisaks temale saavad veel 36 “õnneliku” päris elu jalgpallurit endale täiustatud profiili.

Üpriski imelik on, et alles eelmisel aastal Müncheni Bayernis pallinud Ribery nägu FIFA-s taolise muutuse läbis ning tõenäoliselt uuelt väljalaskelt üldse puuduski.

FIFA konkurent PES2020 ei jätnud võimalust ära kasutamata ning postitas samuti Ribbery säutsu alla pildi mehest nende enda arvutimängus. Ilmselgelt on see “grammi võrra” parem.

Ribery siirdus käesolevaks hooajaks Fiorentinasse ning on alustanud seal väga hästi. Mees on 9 Serie A kohtumise jooksul skoori teinud 2-l korral. Küll sai ta viimases mängus punase kaardi ning peab mõninhda järgmised matšid vahele jätma.

 

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds