ESPN: Sergie Aurier läks kohtumises Liverpooliga peatreener Mourinhoga tülli ja lahkus mängu ajal staadionilt

Tuntud spordiportaal ESPN kirjutab, et Tottenhami kaitsja Sergie Aurier läks viimases 1:3 kaotusmängus Liverpooli vastu peatreener Jose Mourinhoga tülli ja lahkus juba kohtumise ajal staadionilt.

Liverpool lõi oma esimese värava napilt enne poolajapausi ja seega oli olukord Tottenhami riietusruumis äärmiselt tuline. Väidetavalt võttis peatreener mitu mängijat ükshaaval kriitiliselt ette ning suurima laviini sai endale Sergie Aurier. Mourinho otsustas mehe ka poolajapausil välja vahetada.

Kogu situatsioon olevat Sergie Aurieri niivõrd vihastanud, et ta lahkus koheselt staadionilt.

Mourinho kommenteeris olukorda, et Tottenhami mängijad reageerisid poolajal nagu meeskond, kes lihtsalt ei taha kaotustega leppida.

“Meeskond käitus poolajapausil täpselt nii nagu üks meeskond, kes ei aktsepteeri kaotuseid. Raske oli nende esimese väravaga leppida, sest neil oli sarnane võimalus ka kohe mängu alguses ning me tegime ühte ja sama viga kaks korda. Ehk loomulikult oli olukord selline, kus keegi ei olnud õnnelik.”

Saame näha, kas Sergie Aurier ja Mourinho suudavad erimeelsustest üle saada. Tottenhami järgmine kohtumine leiab aset juba pühapäeval Brightoni vastu.