Jälgi meid

Jalgpall

Esimest korda 10 viimase aasta jooksul – Atletico võttis lõpuks Barcelona üle koduliigas võidu

Atletico Madrid võitis laupäeval koduliigas Barcelonat 1:0. Madridi klubi parandas tänu kolmele väärtuslikule võidupunktile tublisti tabeliseisu ning ühtlasi süvendati Barcelona kohutavat hooaja algust – viimati teenis kataloonia klubi hooaja esimese kaheksa vooruga nii vähe punkte 29 aastat tagasi.

Ühtlasi võitis Atletico Madrid Barcelonat koduliigas esimest korda viimase 10 aasta jooksul. Karikasarjades ja Meistrite liigas on Atletico sellega vahepeal hakkama saanud, kuid La Ligas oli nukker seeria tõesti pikaks veninud.

Atleticole tõi võidu Yannick Carrasco värav, kui belglane kasutas ära ter Stegeni suure prohmaka.

Võiduka meeskonna peatreener:”Olime täna suutelised võitma, kuid see ei muuda mitte midagi. Töötame mõnuga ja olen meeskonnaga rahul. Ootan põnevusega.”

Barcelona jaoks muuti kaotuse veelgi mõrudamaks Gerard Pique vigastus, kes peab väljakutelt eemale jääma umbes pooleks aastaks.

Atletico Madrid jagab La Liga liidrikohta Real Sociedadiga, kuid Madridi klubil on üks kohtumine varuks. Barcelona leiame alles kümnendalt tabelirealt.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds