Jälgi meid

Jalgpall

Erik ten Hagi sõnul on Ronaldo täielikult pühendunud Unitedile

Manchester Unitedi peatreeneri Erik ten Hagi sõnul on Cristiano Ronaldo vaatamata suvistele kuulujuttudele täielikult pühendunud Manchester Unitedi abistamisele.

Ronaldot seostati suvel üleminekuga mõnda Meistrite liigas osalevasse võistkonda, kuid üleminekuakna sulgudes polnud ükski üleminek realiseerunud ning Portugali superstaar pidi jätkama Unitedi ridades.

Hooaeg pole ründaja jaoks kergelt alanud, sest peatreener on ründes eelistanud Ronaldo asemel Marcus Rashfordi ning hooaja esimene värav tuli alles neljapäeval Europa League’i kohtumises Moldova klubi Sheriffi vastu.

Pärast kohtumist sõnas Erik ten Hag, et Ronaldo on täielikult pühendunud Unitedi abistamisele ja kinnitas, et Ronaldo hakkab kindlasti rohkem väravaid lööma, kui füüsiline vorm paraneb. Teatavasti ei osalenud Ronaldo Manchester Unitedi hooajaeelsel turneel ning seetõttu peab veel vormi koguma.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds