Jälgi meid

Jalgpall

Endine Arsenali tähtmängija avaldas miks Marcus Rashford tema arvates penalti löömisel eksis

rashford penalty fail

Arsenali legend Ian Wright pildus hiljutises interjuus BBC-le kriitikanooli Manchester Unitedi penaltite löömise korra pihta.

Nimelt on punaste kuradite peatreener Ole Gunnar Solskjær avalikult öelnud, et meeskonnas on kaks võimalikku penalti lööjat: Paul Pogba ning Marcus Rashford. Mõlemad neist on sel hooajal juba penaltipunktil eksinud.

Viimasena ei suutnud üheteistkümne meetri karistuslööki ära realiseerida Rashford, saates mängus Crystal Palace`i vastu nahkkera värava posti pihta.

“Arvan, et ta oli suurendatud surve all. Kui ta poleks olnud, siis oleks ta selle palli väravasse löönud. Kui oled väljakul ning pole kindel, kes penaltit lööma peaks minema, siis see tekitab ebakindlust, mida antud olukorras kohe kindlasti vaja ei ole,” avaldas Wright oma arvamust Manchester Unitedi penaltite löömise korra kohta.

Endise Arsenali mängija sõnul peaks Ole Gunnar Solskjær otsustama, kes tulevikus penalteid lööb ning selle selgelt ka mängijatele selgeks tegema.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds