Jälgi meid

Jalgpall

Endine Arsenali mängumees: klubi maksis Pepe eest liiga palju raha

Arsenal tegi eelmisel suvel klubi rekordostu, kui 80 miljoni euro eest toodi enda ridadesse talendikas Elevandiluuranniku koondislane Nicolas Pepe. Nüüdseks on aga selgunud, et Arsenal ei ole mehega nii rahul, kui tema hinnalipik seda näidata võiks.

Endine Arsenali mängumees Jeremie Aliadiere kommenteerib olukorda järgmiselt:”Ma nägin mida ta eelmine hooaeg Lille´s tegi ning see on hämmastav. Seega ma ei eita tema talenti. Mida ma aga näen on see, et ta on Arsenali läbi aegade kalleim mängija ning kui sa kulutad ühe mehe peale nii palju raha, siis sa tahad ka rohkem väravaid ja resultatiivseid sööte.”

Aliadire sõnul on Pepe suureks probleemiks väljakul otsuste tegemine:”Kõige rohkem olen ma pettunud tema otsustusvõimetuses. Jah ta triblab hästi ning läheb mitmest mängijast läbi ja see on tore, kuid näen väga tihti valesid otuseid, mida noormees platsil teeb ja see häirib mind.”

Pepe on oma debüüthooajal Premier League´s löönud 6 väravat ja andnud 4 väravasöötu.

 

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds