EM Kvalifikatsiooniturniir: Ronaldo lõi Leedule 4, Inglismaa alistas suureskoorilises mängus Kosovo

Eilsetes jalgpalli Euroopameistrivõistluste kvalifikatsioonimängudel nähti kamaluga väravaid. Sellegipoolest ükski suurtematest meeskondadest ei vääratanud.

Inglismaa jäi koduväljakul Kosovo vastu kaotusseisu juba 35. sekundil kui Valon Berisha külalised 1-0 ette viis. Inglased ei lasknud ennast sellest kõigutada ning pärast Raheem Sterlingu viigiväravat 8. minutil, löödi esimesel poolajal veel neli tagasi ning mindi pausile 5-1 eduseisus. Kosovo mängis südikalt lõpunil ning suutis teisel poolajal veel kaks korda skoorida, mis tegi mängu lõppseisuks 5-3 inglaste kasuks.

Vaata mängu kõrghetki siit:

Cristiano Ronaldo suges ainsat eile tules olnud Baltimaad, Leedut ning kostitas neid viimaste koduväljakul lausa nelja väravaga. Sarnaselt Eestile valikturniiril üsna mannetuid tulemusi näidanud Leedu suutis kodus siiski ka auvärava ära sepistada. Lõpuvile kõlades näitas tabloo 1-5 Portugali kasuks.