Jälgi meid

Jalgpall

Eestile värava löönud sakslane liitub Manchester Unitediga?

Inglismaa väljaanne Daily Express kirjutab, et Ole Gunnar Solskjaer soovib klubisse tuua Saksamaa koondise ründaja Timo Werneri.

Werner, kes nädal tagasi ka meie meele mõruks tegi (sama mees vormistas Lillekülas lõpptulemuse 3-0), teenib hetkel leiba RB Leipzigis. Mees on hooaja alguses olnud suurepräasees hoos ning löönud 8 mängu jooksul lausa 11 väravat.

See, et Solskjaer võib mehest huvitatud olla, ei tohiks tulla mitte kellelegi uudiseks. Sakslane on üks andekamaid noori ründajaid, kes ka juba ennast suurtematel areenidel proovile pannud on ning lisaks vajavad punsed kuradid hädasti uut ründajat.

Pärast Romelu Lukaku klubist lahkumist on meeskonna eesliin väga hõredaks jäänud ning tänu mitmetele vigastustele ning faktile, et belglasest vägilasele üleminekuakna ajal asendust ei leitud, teevad Unitedi elu üpriski keeruliseks.,

Unitedit seostatakse viimasel ajal ka Juventuse koosseisust välja jäänud Mario Mandzukiciga, kuid arvestades seda, et horvaat on juba 33-aastane ning Solskjaer on eelistanud pigem tulevikumehi, tundub Werneri kuulujutt tõenäolisem.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds