VIDEO | Eesti Premium liigas löödi keskväljalt värav

Pühapäeval toimunud Premium liiga derbimängus olid vastamisi tabeli kaks esimest FCI Levadia ja FC Flora. Meistritiitli koha pealt väga oluline mäng lõppes 1401 pealtvaataja ees 1:1 viigiga.

Flora asus mängu esimesel poolajal 1:o juhtima ning varsti sai Levadia keskkaitsja Mitrovic punase kaardi. Tundus, et Flora võtab väga olulised kolm punkti, kuid 57. minutil lõi Levadia Ghanast pärit leegionär Ernest Agyiri imelise värava oma väljakupoolelt.

Flora keskkaitsja Henrik Pürg eksis sööduga ja meeskonnakaaslane Markus Soomets ei ulatanud pallini. Pall jõudis Agyiri jalale, kes esimese puutega võttis palli omaks ja teisega lõi juba Flora värava suunas. Flora väravavahile tuli pallikaotus keskväljakul ootamatult ning ei jõudnud enam tagasi väravasse lööki tõrjuma.