Jälgi meid

Jalgpall

Donny van de Beeki Manchesteri põrgu saab lõpuks läbi, hollandlane liitub Evertoniga

Manchester Unitedi vahetuspinkidele lohud sisse istunud Donny van de Beek lahkub klubist. 24-aastane poolkaitsja siirdub laenulepinguga ülejäänud hooajaks Evertoni.

Van de Beek liitus Unitediga 2020. aastal Amsterdami Ajaxist 39 miljoni euro eest, aga temast on kujunenud väga kallis vahetusmees. Pooleteise hooaja jooksul käis van de Beek Unitedi eest algrivistuses platsil kõigest 19 kohtumises.

Kokku on van de Beek Unitedit esindanud 50 kohtumises ja tema keskmine mänguaeg kõikide matšide peale on jäänud 37 minuti juurde.

Evertonis, keda asub uuest nädalast tüürima Frank Lampard, ootavad hollandlast koheselt ees tegusad ajad, kuna Tom Daviese, Fabian Delphi ja Abdoulaye Doucoure vigastused on meeskonna keskväljale jätnud suure augu.

Van de Beeki, kelle leping Unitediga kehtib 2025. aastani, soovis endale ka Crystal Palace, aga Londoni klubi oli valmis tasuma vaid 85 protsenti tema palgast. Everton võtab kogu van de Beeki palga enda kanda.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds