Jälgi meid

Jalgpall

Diego Maradona hoiatus James Rodriguez`ile: “Hoia number 10-st eemale”

james rodriguez

Müncheni Bayernist lahkunud James Rodriguez, kes hetkel on küll Real Madridi nimekirjas, peaks erinevate allikate järgi olema väga lähedal liitumisele Napoliga. Diego Maradona poeg Diego Maradona Jr. on asjade käiguga väga rahul ning tervitab avasüli Kolumbialast Itaalia klubiga liituma.

“Kommenteerin alati tema pilte, keelitades teda Napoliga liituma. Moment tagasi vajutas ta minu viimasele kommentaarile isegi “meeldib”. Tema üleminek oleks unistuste täitumine ning ta suudaks kindlasti Napolit tugevamaks teha,” ütles Argentina ebajumala poeg intervjuus meediale.

Siiski saatis ta potentsiaalsele uuele Napoli täiendusele ka hoiatava sõnumi:

“Ära number kümmet puutu. See on perekonna omand ning sellega peaks käituma nii nagu seda tehakse NBA-s. Särginumbri peaks külmetama ning mitte kunagi enam kellegile antama”. Teadavasti kandis antud numbrit klubi kahe meistritiitlini vedanud Diego Maradona isiklikult.

Eelnevalt on sama numbrit seostatud ka nii Gonzalo Higuaini kui Lorenzo Insignega, kuid kumbki meestest siiski ikoonilist 10-t selja peale ei saanud.

Diego Maradona Jr. on ka ise jalgpallur, kuid pole tipptasemele küündinud ning on oma karjääri veetnud peamiselt Itaalia madalamates liigades mängivates klubides.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds