David Luiz võtab eilse kaotuse asjus süü omaks

David Luiz võttis eilse 0-3 kaotusmängu kohta sõna, tunnistas suuresti oma süüd, kuid samas andis mõista, et sooviks Arsenaliga lepingut pikendada.

Brasiillane suutis Manchester City vastu pelgalt 25-minutiga saada hakkama terve rea vigadega, mis Arsenali allakäigule tugeva tõuke andsid.

33-aastane keskkaitsja alustas eilset mängu varumeeste pingilt, kuid sai platsile juba 24. minutil kui Pablo Mari oli sunnitud väljakult vigastusega lahkuma. Edasi järgnes tõeline katastroof-etendus.

Kõigepealt sai mees hakkama veaga, millele järgnes Raheem Sterlingu avavärav ning kõige tipuks põhjustas teise poolaja alguses penalti, mille tõttu oli ise sunnitud punase kaardi tõttu väljakult lahkuma ning meeskonna vähemusse jätma.

“Tänane kaotus oli minu viga. Oleks pidanud mõne teise otsuse vastu võtma, kuid ma ei teinud seda. Mul on veel 14 päeva aega, et ennast siin tõestada. Sooviksin siia kindlasti kauemaks jääda, kuid see ei ole enam minu kätes. Mina tahan siin olla ning treener teab seda. Peame ootama otsuseid kõrgemalt,” ütles mees kommenteerimaks eilset mängu ning oma praegust olukorda Arsenalis.