Jälgi meid

Jalgpall

David Luiz: “Suudan aidata Arsenalil tiitleid võita”

David Luiz usub, et tema uuel meeskonnal on see, mida vaja, et särada nii nagu seda on teinud Arsenali koosseisud minevikus. Brasiillane on kindel, et suudab ka ise piisavalt panustada, et aidata klubil taas tiitleid võita.

32-aastane keskkaitsja võitis Chelsea ridades nii Premier League`i, Meistrite Liiga kui 2 FA Karikat ning usub, et ka Arsenalil on olemas kõik vajalik, et sel hooajal iga tiitli nimel lahing anda.

“Sellel klubil on suur potentsiaal särada nii nagu seda on tehtud minevikus. Meil on palju andekaid ning kvaliteetseid mängijaid. Tulin siia ambitsiooniga võidelda Inglismaa kõrgliiga tiitli nimel ning soovin seda teha ka teistes sarjades,” ütles Luiz meediale antud intervjuus.

“Minu suhtumine on olnud samasugune ka eelnevates klubides, kuid alati pole kõik nii lihtsalt läinud. On olnud raskeid momente, kuid olen alati püüdnud anda endast kõik, et ka teised usuks sama asja. Jalgpallis on tähtis lõpp, mitte algus seega peame lõpu nimel võitlema,” jätkas sel suvel Arsenaliga liitunud Luiz oma mõtete jagamist.

Arsenali hooaeg algas üpriski hästi kui võideti kaks esimest kohtumist. Lõppenud nädalavahetusel peetud mängus olid Unai Emery hoolealused sunnitud Liverpoolilt 1-3 kaotuse vastu võtma.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds