Cristiano Ronaldo lõi 22 minuti jooksul kolm väravat ning kindlustas liiga parima skoorija positsiooni

ronaldo juventus

Itaalia kõrgliiga 27. mänguvoorus säras Cristiano Ronaldo, kes Juventuse 3:1 võidumängus üle Cagliari lõi kolm väravat ja seda kõike juba kohtumise 22 minutilise akna sees.

Kohtumise esimese värava lõi Portugali ründaja 10. minutil, teise värava 25. minutil ja kolmanda 32. minutil. Kui esimene ja viimane värav tulid mängulistest olukordadest, siis teine värav penaltist.

Antud kohtumises sai mänguaega ka Ragnar Klavan, kes vahetati väljakule 69. mänguminutil.

Cristiano Ronaldo on sel hooajal nüüd Itaalia kõrgliigas kokku löönud 23 väravat, millega juhib ka skoorijate edetabelit. Lukaku on võrku sahistanud 19 korda ning Luis Muriel 16 korda. Eelmise hooaja resultatiivseim mängija Immobile on hetkel 14 väravaga edetabeli viies mängija.

Pikalt Itaalia jalgpalli valitsenud Juventus hoiab liigas kolmandat positsiooni. Liidrist Milano Interist jäädakse ühe vähem peetud kohtumise juures maha juba 10 punktiga.