Jälgi meid

Jalgpall

Conte kasutas järjekordset pressikonverentsi, et kritiseerida VAR-i

Tottenham Hotspuri peatreener Antonio Conte andis laupäeval rutiinse pressikonverentsi enne Premier League´i kohtumist Bournemouthiga. Muuseas tuli järjekordselt teemaks VAR ja Tottenhami viimane Meistrite liiga kohtumine.

Conte kriitika VAR-i suhtes ei ole endiselt kuhugile kadunud ja itaallasest peatreener ei hoidnud ajakirjanike ees tagasi.

“Sa skoorid, sa oled jõudnud alagrupist edasi, sa tähistad ja siis pannake kõik viieks minutiks pausile, sest VAR vaatab olukorda üle ja ei saa ise ka aru, kas teeb õige otsuse või mitte.”

“See ei ole jalgpall. Emotsioon kaob täielikult ja eriti mängijatel, sest neid valdab lihtsalt teadmatus. Lööd värava ja kuklas on mõte, et ei tea, kas üldse loetakse ära. Äkki tegi keegi minut varem vea. Äkki juhtus midagi muud.”

Lõpetuseks jätkus Contel ka positiivsust:”Naudin oma aega Tottenhamis. Seni on meil olnud hea teekond. Naudin igat hetke.”

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds