Jälgi meid

Jalgpall

Christian Erikseni tagasitulek suurde jalgpalli toimub tõenäoliselt järgmises Premier League’i voorus

Südamerikke tõttu pikalt jalgpallist eemal olnud Christian Erikseni võib juba järgmisel nädalavahetusel Brentfordi eest Premier League’is mängimas näha.

Eriksen on vaikselt mänguvormi tõusmas ja ta tegi läinud esmaspäeval kinniste uste taga peetud kontrollkohtumises oma esimese mängu pärast juunis EM-il juhtunut. Samal päeval oma 30ndat sünnipäeva tähistanud taanlane sai kohe kirja ka ühe väravasöödu.

Nüüd ootab Erikseni ees veel üks kontrollkohtumine ja siis võib ta hakata juba valmistuma oma tõeliseks comebackiks.

“Meil on esmaspäeval veel üks mäng suletud uste taga, mis on tema jaoks väga kasulik, ehk me sihime Newcastle’i mängu,” tunnistas Brentfordi peatreener Thomas Frank Erikseni seisu kommenteerides.

Brentford võõrustab Newcastle Unitedit 26. veebruaril.

Pikk mängupaus ei ole Erikseni väga mõjutanud ja ta on endast treeningutel positiivse mulje jätnud.

“Ta on trennis hea olnud,” lisas Frank. “Ta on jätkuvalt hea jalgpallur oma uskumatu kvaliteediga platsinägemises, sööduoskuses, finišeerimises ja tsenderdustes.”

Erikseni viimane Premier League’i mäng oli Tottenham Hotspuri eest 2020. aasta jaanuaris. Ta on Inglismaa kõrgliigas enda nimele 226 kohtumisega saanud 51 väravat ja 62 väravasöötu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds