Jälgi meid

Jalgpall

Christian Eriksen on Manchster Unitedi sihtmärk number 1.

Christian Eriksen

Daily Mirror kirjutab, et Manchester Unitedi üheks suurimaks ostueesmärgiks sel suvel on Tottenham Hotspuri keskväljamootor Christian Eriksen.

Väljaande sõnul on punased kuradid valmis taanlase palganumbri kolmekordistama. Eriksenil on Spursiga lepingut alles vaid 1 aasta ning tema praegune koduklubi on mures, et mees ei kavatse klubiga uut lepingut sõlmida kui palganumber ei ole vähemalt sama suur kui see on Tottenhami liidril Harry Kanel. Kane teenib hetkel 200 000 Naela suurust nädalapalka.

Tottemhami tegevjuht Daniel Levy on, aga tuntud kui pigem jätkusuutliku finantssüsteemi viljelejana ning on üpriski ebatõenäoline, et Eriksenile sellist palka antakse.

27-aastane taanlane liitus Tottenhamiga 2013. aastal ning on sellest ajast peale olnud klubi üheks asendamatuks mängijaks. Mees on Inglismaa Kõrgliigas jooksnud Tottenhami eest platsile 200-l korral ning löönud 47 väravat. Veelgi muljetavaldam on tema resultatiivsete söötude näitaja – neid on ta nimelt jaganud tervelt 63.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds