Milline draama – Chelsea tuli välja 3 väravalisest kaotusseisust. Ajax lõpetas mängu üheksakesi

Chelsea tuli eilses Meistrite Liiga H alagrupi kohtumises Ajaxi vastu välja 3 väravalisest kaotusseisust ning viigistas mängu uskumatu 10 minuti jooksul 4-4. Kodumeeskond haistis kohtumise lõpuminutitel juba ka võiduhõngu, kuid VAR tühistas kohtuniku otsuse, mis neile penalti kinkinud oleks.

Võõrustajad leidsid ennast juba 55. minutiks 1-4 kaotusseisust. Tammy Abrahami ja Kepa Arrizabalaga omaväravad ning Quincy Promesi ja Donny van de Beeki tabamused olid võõrustajad 10 minutit pärast teise poolaja algus pea võimatusse olukorda pannud.

Sellegi poolest ei antud alla ning Cesar Azpilicueta 63. minuti tabamus alustas imetlusväärset comebacki, mis pea ka vilja kandis. Järgenva 6 minuti jooksul saadeti platsilt minema nii Daley Blind kui Joel Veltman. Mõlemad teenisid oma mängu teise kollase kaardi.

Edasi kulges mäng Chelsea taktikepi all. 71. minutil tegi Jorginho kohtumise seisuks 3-4 ning 74. minutil pani mängule pitseri Reece Jamesi tabamus.