Jälgi meid

Jalgpall

Chelsea pani Callum Hudson-Odoi klubivahetusele keelu peale

Callum Hudson-Odoi

The Times kirjutab, et Chelsea andis Callum Hudson-Odoile mõista, et sõltumata sellest, kas mees klubiga uue lepingu sõlmib või mitte, teda minema ei lasta.

Korra juba pani Londoni klubi mehe meeskonnavahetusele käe ette kui 18-aastase tulevikulootus oli jaanuaris valmis 35 miljoni Naela eest Müncheni Bayerniga liituma. Hudson-Odo on ise öelnud, et ei ole valmis oma praeguse koduklubiga uut lepingut sõlmima. Tema praegune kontraht saab läbi 2020. aasta suvel.

Kuigi Callum Hudson-Odoi pole klubi eest eriliselt palju mänguaega teeninud (mees on käesoleval hooajal platsile jooksnud 8-s liigamängus ja 4-s karikamängus), siis tegi mees esmaspäeval Inglismaa koondise 5-1 võidumängus Montenegro vastu debüüdi. Hudson-Odoist sai selle kohtumisega noorim inglane, pärast Wayne Rooneyt, kes rahvuskoondise eest võistlusmängus platsile on jooksnud. Mees andis kohtumise jooksul ka ühe väravasöödu ning sai peatreenerilt Gareth Southgate`lt mängujärgselt igati kiita.

Asjaga paremini kursis olevad jalgpallisõbrad peaksid teadma, et Chelsea sai UEFA-lt üleminekureeglite rikkumiste eest karistada ning kui nende otsuse edasikaebust arvesse ei võeta, siis ei saa klubi ühegi müüdud mängija asemele uut tuua.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds